Odwiedzono nas 1175010 razy Lusia skacze


Szczenięta

Z wielką radością pragniemy poinformować, że w naszej hodowli przyszły na świat długo wyczekiwane szczenięta. Małe labradorki urodziły się 02 maja b.r. Rodzicami gromadki zostali: nasza najmłodsza suczka Tasha oraz pies Albert z zaprzyjaźnionej hodowli Dolbia. Oboje rodzice charakteryzują się nie tylko pięknym eksterierem, ale przede wszystkim zrównoważonym charakterem, co nie pozostaje bez wpływu na ich potomstwo. Więcej na ich temat można znaleźć poniżej w linkach.
Maleństwa - trzy suczki i pięć piesków trafią do swoich nowych domów już z końcem czerwca i początkiem lipca wraz z kompletem pełnej dokumentacji. Zainteresowanych nabyciem naszych szczeniąt zapraszamy do kontaktu z nami – wolne pozostały jeszcze niektóre pieski, natomiast wszystkie suczki mają już swoje domy, które obecnie czekają na przyjęcie nowego członka rodziny.

>> Zapraszamy do galerii zdjęć szczeniąt <<

Szczenięta

 

Nasza hodowla prowadzi odchów szczeniąt labrador retriever zawsze w warunkach domowych, dzięki czemu pieski są pod stałą opieką, bezpieczne, zadbane i socjalizowane.

Wszystkie szczenięta z naszej hodowli są wyłącznie rasowe/rodowodowe, czyli posiadają szczegółowo udokumentowane pochodzenie, pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce. Odchów maluchów jest zawsze świadomy i zaplanowany pod kątem określonych predyspozycji, które szczenięta otrzymują w genach po swoich rodzicach i ich przodkach. Głównym kryterium doboru rodziców jest przede wszystkim ich nienaganne zdrowie fizyczne i psychiczne oraz umiejętności w pracy węchowej.

Nasze pieski opuszczają dom nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodnia życia, z kompletem pełnej dokumentacji i bogatej wyprawki. Szczenięta przed oddaniem są zawsze odrobaczone, zaszczepione i zatatuowane.

Atutem naszej hodowli jest gwarancja jakości i pochodzenia szczeniąt, które są warunkiem ich zdrowia, a jednocześnie pewności, radości i satysfakcji przyszłych nabywców. Szczególną uwagę zwracamy na predyspozycje psychiczne, ułatwiające późniejsze wychowanie labradora oraz zdrowotne, warunkujące kondycję, witalność i przydatność psa do sprawnego wykonywania różnego rodzaju aktywności, w tym zawodowej. Dokładamy wielu starań, by tak właśnie było.

Ogólna procedura nabycia szczenięcia:

  1. Kontakt telefoniczny, rozmowa z hodowcą
  2. Dokonanie wstępnej rezerwacji.
  3. Po urodzeniu szczeniąt potwierdzenie decyzji. Wpłata zadatku oraz podpisanie umowy przedwstępnej. Ustalenie terminu odbioru psa.
  4. Oczekiwanie na odbiór szczenięcia.
  5. Przyjazd po szczenię. Podpisanie umowy kupna-sprzedaży psa. Odbiór wszystkich dokumentów szczenięcia wraz z wyprawką.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów naszych dotychczasowych miotów

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron