Odwiedzono nas 1445290 razy Lusia skacze


Czwarty miot – 2015r.

W roku 2015 odchowaliśmy miot z dwóch wyjątkowych i pięknych psów, które w swych korzeniach posiadają przodków z najlepszych linii labradorów. Znawcom tematu nie trzeba wyjaśniać, iż istotą jakości psa, jest jego rodowa przeszłość, którą zawsze odnaleźć można właśnie w rodowodach rodziców szczeniąt.

Kojarzenie osobników o najwyższych standardach eksterierowych, użytkowych i zdrowotnych nie jest zadaniem łatwym dla hodowcy. To właśnie od jego doświadczenia, wyczucia, wiedzy, zaangażowania i poświęconego czasu zależy jakie szczenięta ostatecznie trafią do nowych właścicieli.

Mając świadomość tak wielkiej odpowiedzialności oraz bazując na całym naszym doświadczeniu w pracy z psami tej wyjątkowej rasy, zdecydowaliśmy się na wybór przedstawionych poniżej rodziców.

Maluchy urodziły się ze skojarzenia:

Wszystkie maluchy na długo przed oddaniem zostały zarezerwowane i znalazły swoich właścicieli. Do nowych domów trafiły w różnych zakątkach Polski. Urodziły się bardzo silne, mocne i duże, bo miały po 0,5 kg wagi. Wśród nich znalazły się czarne i biszkoptowe; jeden piesek i cztery suczki:

Weston
West Wind
Weezie
Wild Shadow
White Love


Galeria szczeniąt

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron