Odwiedzono nas 1491445 razy Lusia skacze


Aktualności - rok 2021

 

 

"Życzenia od Lusyja" 24.12.2021r.


 

"W nadmorskim klimacie Bałtyku" 22.11.2021r.

Nasze rodzinne wyjazdy na wypoczynek należą niestety do rzadkości, jednak zawsze towarzyszą temu niezapomniane chwile. Mamy wiele frajdy i radości z tak spędzanego wspólnie czasu. Nasze stadko zdobywa nowe tereny w poszukiwaniu zapachów, przeciera nowe szlaki, zdobywa kolejne doświadczenia, my natomiast wraz z nim relaksujemy się otoczeniem przyrody, ładujemy swoje przepracowane „baterie” i cieszymy z każdej takiej chwili. Relaks zamiast pracy, wypoczynek zamiast obowiązków, zabawa zamiast stresu… jednym zdaniem rekreacyjny komfort emocjonalny i psychiczny. Polecamy wszystkim!

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

"Maluszki w nowych domach" 30.08.2021r.


Wszystkie nasze maluszki znalazły swoje kochające domy. Ich nowym właścicielom gratulujemy i życzymy samych najlepszych chwil. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzono. Wierzymy, że całe nasze hodowlane doświadczenie i poświęcenie jakie włożyliśmy w odchów szczeniąt zaprocentuje we wszystkich kolejnych latach wspólnej przyjaźni z czterołapnym towarzyszem życia. Powodzenia!

 

"Czekają na miłość" 22.07.2021r.

Lusyja Lusyja

Jeszcze dwójka naszych pięknych, wesołych, w pełni zdrowych, lgnących do człowieka labciów oczekuje na serca, które zechcą je pokochać. Maluszki są odrobaczone, zaszczepione, posiadają czip, metryczki ZKwP, książeczki zdrowia i są całkiem gotowe na przygodę w nowym domu. Noszą rodowodowe imiona Boston i Basco, które bez żadnego kłopotu mogą być zmienione przez ich nowych właścicieli.
Zapraszamy do kontaktu z nami!

Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy do zakładki Szczenięta >>>

 

"Maluchy o poranku" 22.07.2021r.

 

"Szczenięta do pokochania" 06.07.2021r.

 

">B< jak bardzo rozbrykane stadko" 27.06.2021r.

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

Nasze rozbrykane maluchy zyskały już swoje hodowlane imiona. Wśród nich znalazły się: Billy, Big Ben, Boston, Basco, Becxter, Birma, Bessie, Bella. Na swoich właścicieli nadal czekają jeszcze Boston i Basco. Jakie imiona nadadzą im nowi właściciele pozostaje na razie tajemnicą :) Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy! :)

Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy do zakładki Szczenięta >>>

 

"Maluchy w kąpieli słonecznej" 6.06.2021r.


Nasze bobasy rosną zdrowo i rozwijają się wręcz wzorcowo. Zaczynają być ciekawe świata, poznają coraz większe otoczenie, intensywnie bawią się ze sobą, mają niespożyty apetyt i lubią nasze towarzystwo. To dla nas wyjątkowy choć krótki czas, w którym oprócz intensywnej pracy i dodatkowych obowiązków znajdujemy chwile na prywatną, szczenięcą „dogoterapię” :)
Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy do zakładki Szczenięta >>>

Szczenięta >>>

 

"Szczenięta w naszym domu" 25.05.2021r.

Szczenięta

02 maja 2021r. w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta. Maluszki urodziły się piękne, silne i zdrowe, a ich matka Tasha okazała się wzorową mamą i bardzo troskliwą opiekunką swoich pierwszych dzieci. Małe labcie pięknie przybierają na wadze, od niedawna zaczęły też zjadać pierwszy stały pokarm, który nadal łapczywie popijają mlekiem mamy.
Szczenięta będą gotowe do odbioru przez swoich nowych właścicieli z końcem czerwca/początkiem lipca z kompletem pełnej dokumentacji oraz wyprawką.
Więcej informacji i zdjęć znajdziecie w zakładce Szczenięta na naszej stronie.

Zapraszamy >>>

 

 

"Planujemy szczenięta" 17.04.2021r.


Upłynęły już cztery lata od czasu, gdy w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta. Po tak długiej przerwie i namowach wielu osób zdecydowaliśmy się w końcu na kolejny miot. Z wielką radością dzielimy się więc z Wami tą informacją, gdyż mamy już potwierdzenie ciąży u Tashy - najmłodszej suni z naszej watahy. Maluszki przyjdą na świat gdzieś na początku maja i będą mogły trafić do nowych domów z początkiem lipca. Spodziewamy się zarówno czarnych jak i biszkoptowych szczeniąt. Trzymajcie zatem kciuki za młodą mamę i jej przyszłe dzieci.
Zainteresowanych nabyciem naszych osesków zapraszamy do kontaktu z nami. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Szczenięta na naszej stronie.

Szczenięta >>>

 

 

"Kolejny krok w nowy rok" 30.01.2021r.


Wchodzimy w kolejny nowy rok z piętnem światowej pandemii. Zmieniła ona plany wielu z nas i dość skutecznie utrudniła funkcjonowanie w różnych obszarach życia. Również i nas zatrzymała oraz pokrzyżowała wiele planów choć zupełnie nie wpłynęła na wzajemne relacje z naszym stadkiem, a w zasadzie to nawet je wzmocniła. Nie wiemy co przyniesie kolejny dzień, jednak nie można stać bezczynnie. Nasze dziewczyny wciąż pracują z dziećmi w szkole, jeżdżą z nami w różne miejsca, dobrze bawią się na spacerach, ćwiczą w posłuszeństwie, wylizują i obsierściają gości. Powoli też przygotowujemy się na szczenięta, które być może pojawią się gdzieś w okolicach wiosny – oczywiście podamy wówczas szczegóły.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzają nasze strony, również te na facebook’u. Dziękujemy za Wasze zaufanie, które buduje i motywuje nas w przesyłanych nam wiadomościach, komentarzach, przeprowadzonych rozmowach. Wasza obecność to nasza nagroda. Wytrwajcie z nami!

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

 

 

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron