Odwiedzono nas 1491412 razy Lusia skacze


Aktualności - rok 2018

 

 

 

"W zimowym klimacie Karpacza" 23.12.2018r.

Nasze wspólne wyjazdy nie należą do najczęstszych, dlatego każdy z nich cenimy sobie w sposób szczególny. Podobnie jak w poprzednim roku postanowiliśmy wyjechać do bliskiego nam Karpacza. Psia wataha mogła poszaleć tam w świeżutkim śniegu, a my dotlenić się wraz z nią. Gonitwy, wygłupy, zabawy… byle odreagować i zregenerować siły. Wróciliśmy zmęczeni, ale tylko fizycznie :) Po powrocie psy wykończone padły na swoje posłania i chyba w jednej pozycji przespały do samego rana :) Chrapały jak ciągniki w fabryce Ursusa, a za potrzebą wychodziły tylko z przyzwoitości. Było naprawdę super!

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

"Na szybko" 19.11.2018r.


 

"Dogorodzinnie" 19.11.2018r.

Wiecznie szczęśliwie-radosna Tasha; Wanda o dwóch obliczach – na spacerach dynamit, w pracy zrównoważona i spokojna jak myszka, Afi najbardziej uniwersalny dogoterapeuta, oraz Lucy – stateczna, mądra obrończyni całego stada. Wspólnie tworzymy zgrany zespół, razem chodzimy do pracy, razem wypoczywamy, bawimy się i spacerujemy, wspólnie spędzamy praktycznie każdą chwilę. Nasze plany, pracę i czas wolny podporządkowujemy pod siebie nawzajem. Czasami jest bardzo trudno, ale jeszcze częściej przyjemnie, śmiesznie i wesoło – taka dogorodzinka.pl :)
Dziękujemy tym, którzy nas tu odwiedzają, że nadal jesteście z nami!

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

"Powakacyjnie" 05.09.2018r.

Wakacje minęły tak szybko i już rozpoczynamy kolejny etap naszej wspólnej pracy z dziećmi. Psy wypoczęte wracają na swoje dogoterapeutyczne stanowiska, by przez kolejny rok szkolny nieść pomoc, radość i nadzieję maluchom oraz ich rodzinom. Co robi w wolnych chwilach od pracy nasze ciasteczkowe stadko możecie śledzić na niniejszej stronie, a także na facebooku. Zawsze jesteście tu mile widziani :)

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

"Podróż z psem" 26.06.2018r.

Wspólny wyjazd z psem, nawet w krótką podróż stawia przed każdym (i to jest słowo klucz) odpowiedzialnym właścicielem czworonoga różne wyzwania. Zwierzę w aucie traktowane jak bagaż albo król na włościach – obie te skrajne formy mogą być równie niebezpieczne i przynieść różne konsekwencje.
O czym należy pamiętać zapraszając psa do pojazdu, jakie przepisy nas wówczas obowiązują, jak go zabezpieczyć na czas wspólnego wypoczynku, by przewidzieć nieprzewidziane? O tym wszystkim dowiecie się z naszego najnowszego artykułu do którego już teraz serdecznie zapraszamy!

Czytaj artykuł >>>

"Praca i ruch w Lusyja" 05.05.2018r.

Wychowanie i opieka czterech wymagających zwierzaków to już nie lada wyzwanie. Do tego dochodzą jeszcze liczne obowiązki w naszym Hotelu dla Psów i praca dogoterapeutyczna. Doba zaczyna się z psami i kończy też z psami :) Zmęczenie czasem bierze górę, ale znacznie częściej przychodzą małe i wielkie radości z psiej pasji. Nasza internetowa aktywność może nie jest imponująca, ale staramy się by była w miarę systematyczna. Za Waszą wyrozumiałość i stałą obecność BARDZO WAM DZIĘKUJEMY.

Lucy stała się bardziej "rozważna i romantyczna", Afi porusza się jakby była "o jeden most za daleko", Wanda stale ściga "wichrowe wzgórza", natomiast dla najmłodszej Tashy wszyscy są "sami swoi" :) Pomimo tych różnic kochamy te sierściuchy i lubimy ich stałą obecność w naszej codzienności.

W galeriach naszych psów znajdziecie aktualne zdjęcia suczek, do których obejrzenia już teraz serdecznie zapraszamy.

Przypominamy też, że częściej możemy spotkać się na naszym profilu na Facebooku. Do zobaczenia!

 

"W obiektywie" 05.03.2018r.

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

 

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron