Odwiedzono nas 1491422 razy Lusia skacze


Aktualności - rok 2015

 

 

 

"Cztery łapy i świat kudłaty Lusyja" 22.12.2015r.

Wraz z najlepszymi Życzeniami Świątecznymi, wszyscy sympatycy naszej hodowli ‘Lusyja’ otrzymują dziś prezent pod choinkę. Mamy nadzieję, że poprawi Wam humory. Prezent jest całoroczny :) Po jego „rozpakowaniu” zalecane jest wyczochranie swojego czworonoga w celu utrzymania lepszego samopoczucia.
Pozdrawiamy WSZYSTKICH psiolubnych! WESOŁYCH ŚWIĄT!


 

"FotoLusyja" 17.12.2015r.

 

"Letni serwis psa" 23.07.2015r.

Lusyja

Lato przynosi zwykle wiele słońca, beztroski, pragnienia wypoczynku, poszukiwania chwili wytchnienia od codziennych trosk i zmartwień. Dla naszych czworonożnych przyjaciół to również szczególny czas ze szczególnymi ich potrzebami. Na co warto zwrócić uwagę w tym okresie.

Zapraszamy do naszego artykułu >>>

 

"Hodowle kontra pseudohodowle" 12.06.2015r.

Wraz z pojawieniem się szczeniąt w naszej hodowli otrzymaliśmy od Państwa wiele telefonów i maili w sprawie chęci oraz warunków i możliwości ich zakupu. Przy okazji, z pewnym zdumieniem usłyszeliśmy też wiele historii, które dotknęły „świeżo upieczonych” właścicieli psów, a także tych pragnących dopiero nabyć psa. Historie te dotyczyły głównie procederu różnych nadużyć ze strony pseudohodowców.
Państwa głosy ponownie stały się więc dla nas inspiracją do napisania kolejnego artykułu. Odkrywamy w nim mechanizmy, motywacje i sposoby umożliwiające skuteczne oszukanie słabo rozeznanych lub nieprzygotowanych do zakupu szczenięcia nabywców właśnie przez pseudohodowców i ich legalne dziś pseudohodowle

ZAPRASZAMY do lektury >>>

 

"Otwarcie Hotelu Lusyja" 14.05.2015r.

 

"Afulątka wyleciały z gniazda" 04.05.2015r.

Przyszedł czas, gdzie nasz wysiłek i włożona w szczenięta praca osiągnęły swój finał – wraz z zakończeniem 8 tygodnia życia, maluszki wyjechały do swoich nowych domów. Doskwierał nam uścisk w żołądku, gdy za każdym razem machaliśmy im na pożegnanie. W domu pozostały puste legowisko, nieuprzątnięte zabawki, opróżnione miski i ciepłe wspomnienia machających ogonków, wszędobylskich pyszczków, dreptających pociesznie łapek. Stan lekkiej nostalgii osładza jednak świadomość, że cały trud odchowania labradorowych szkrabów nie poszedł na marne. Są teraz szczęśliwe i dają szczęście swoim właścicielom. Mają nowe rodziny, które stają się ich światem. Cel osiągnięty, wracamy do dawnego rytmu, niech chowają się zdrowo…

Zapraszamy do galerii zdjęć z tygodni 7 i 8 >>>

 

"Labkowy szósty tydzień" 19.04.2015r.

Wraz z wiosną nasze labkowe kluchy również dojrzewają kwitnąco :) Szczenięta zostały już trzykrotnie odrobaczone, a za chwilę adekwatnie do wieku otrzymają pierwsze szczepienia ochronne. Korzystały już z pierwszych kąpieli słonecznych na świeżym powietrzu. Są żywiołowe, wesołe i bardzo ciekawe świata. Coraz więcej czasu spędzają na zabawie, wspólnych psotach i harcach, a każdy ich posiłek jest świetną okazją do ćwiczeń z węchówki :)

Przy okazji gorąco DZIĘKUJEMY za wszystkie kierowane do nas słowa życzliwości, uznania i zaufania, które otrzymujemy od Was z tak różnych stron. Każde z nich to dla nas ogromne wyróżnienie. Obiecujemy nadal rozwijać się wraz z Wami w psiej pasji i dzielić wspólnym doświadczeniem przyjaźni z psem.

Zapraszamy do galerii szczeniąt >>>

"Pieskie bobasy" 08.04.2015r.

Nasze maluszki skończyły już czwarty tydzień życia. Dosłownie rosną w oczach. Są w świetnej kondycji, zaczynają też coraz chętniej poznawać świat. Rozwijają się nadzwyczaj dobrze, co oczywiście bardzo nas cieszy. Pasibrzuszki nie narzekają również na brak apetytu, pochłaniają wszystko jak małe smoczęta : ) Wyglądają już dość okazale, zresztą zobaczcie sami. Zapraszamy do galerii szczeniąt

 

"Zapraszamy na film" 02.04.2015r.


"Małe Afuciątka" 10.03.2015r.

Lusyja

W piątek t.j. 6 marca 2015 roku w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta – 1 piesek i 4 suczki w umaszczeniu czarnym i biszkoptowym. Wszystkie urodziły się mocne, zdrowe i bardzo żywotne. Matka maluszków Afi, czuje się wyśmienicie i piastuje swój urząd z nadzwyczajną starannością :) Na naszej stronie oraz na Facebooku będzie można na bieżąco śledzić rozwój i dalsze losy szczeniąt. Serdecznie dziękujemy za Waszą dotychczasową obecność.
Wszelkie zapytania dotyczące zakupu maluchów prosimy kierować do nas bezpośrednio (telefonicznie), gdyż tylko wtedy jesteśmy w stanie doprecyzować nasze odpowiedzi do jakichkolwiek wątpliwości.

Zapraszamy do galerii szczeniąt >>>

"Nasza Afi zostanie mamą" 05.02.2015r.

Hotel Lusyja

Badania USG potwierdziły ciążę naszej Afulki. Na początku marca urodzą się w naszej hodowli małe Afuciątka :) Rozpoczynamy więc kolejną przygodę z maluchami. Mamy nadzieję, że szczenięta znajdą odpowiedzialnych i świadomych właścicieli, bo tylko takim osobom powierzymy owoce naszej ciężkiej pracy. Otwieramy też oficjalnie listę zainteresowanych nabyciem naszych labków, a wszystkie osoby dzwoniące dotąd do nas w tej sprawie prosimy o kontakt celem wpisania się na listę oczekujących. Zapraszamy!

Jak zawsze obiecujemy informować Was o kolejnych wydarzeniach w naszej hodowli. Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa kierowane pod naszym adresem oraz zaufanie jakim nas obdarzacie. To bardzo wielkie wyróżnienie, a zarazem zobowiązanie do ciągłego podnoszenia standardów jakości. Pozdrawiamy!

"Hotel LUSYJA" 05.02.2015r.

Hotel Lusyja

Ten pomysł dojrzewał w nas od kilku lat. Niektórzy się temu dziwili, inni wspierali... Chcieliśmy stworzyć u nas takie miejsce dla wszystkich psów, w którym mogłyby poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Od pomysłu, poprzez projekt i realizację jesteśmy już prawie na finiszu naszego przedsięwzięcia. Już wkrótce otwieramy Hotel dla Psów Lusyja.

BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy cały czas wierzyli w nas i choćby w najmniejszy sposób pomogli w urzeczywistnieniu naszych planów. Lista jest bardzo długa. Zawsze będziemy o Was pamiętać. Dziękujemy za Waszą przyjaźń i bezcenne wsparcie.

Już dziś zapraszamy na stronę naszego Hotelu, gdzie niebawem pojawią się również jego zdjęcia. Na chwilę obecną prace wykończeniowe nadal trwają. Prosimy jeszcze o cierpliwość. Do zobaczenia!

Hotel Lusyja >>>

"Wkrótce szczenięta" 10.01.2015r.

Wkrótce szczenięta 2015

Mamy ogromną przyjemność zakomunikować, że niedługo w naszej hodowli pojawią się labradorkowe maluchy. Tym razem matką została wspaniała Afi. Natomiast ojcem szczeniąt jest wybitny, utytułowany i znany wszystkim czarny labrador Christian Lacroix (Chase) z hodowli Dolbia, którego właścicielem jest pan Marek Fościak. Oczywiście na bieżąco będziemy informować Was o losach naszych małych labciątek. Po więcej informacji zapraszamy zainteresowanych do zakładki "Szczenięta".

"Nowy Rok – nowe wyzwania" 04.01.2015r.

Wszystkim pasjonatom i miłośnikom psów, a zwłaszcza labradorów, życzymy wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2015, niegasnącej radości przyjaźni, cierpliwego doskonalenia we wzajemnym zrozumieniu, wielu wspaniałych, wspólnie spędzanych chwil, wciąż na nowo odkrywania zwierzęcego świata oraz ciągłego odnajdowania się na wspólnych ścieżkach życia. Wszystkiego Najlepsiego!

 

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron