Odwiedzono nas 1491450 razy Lusia skacze


Aktualności - rok 2022

 

 

"Zdrojowy weekend" 21.11.2022r.

Choć nasze wspólne wyjazdy nie należą do najłatwiejszych logistycznie, to jednak zawsze bardzo cieszą i mocno zapisują się w kolejnych wspomnieniach. Tak było również i tym razem. Wspaniała, jesienna aura pogodowa oraz odświeżający klimat sudeckich krajobrazów wzmocnił nasze siły i podładował „witalne akumulatory”. Suczki miały okazję zdobywać nowe tereny, a my wraz z nimi cieszyliśmy się ciszą i urokami otaczającej nas przyrody. Zwiedziliśmy wspólnie uzdrowiskowe miasteczka, rodzinnie zaś dotarliśmy na najdłuższy most wiszący na świecie w Dolnej Moravie w Czechach. Kolejne nasze wyprawy już w planach :)

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

"Lusyja w obiektywie" 26.09.2022r.

Wiele już za nami, wiele jeszcze przed nami. W poniższej galerii zdjęć z różnych miejsc i okresów przedstawiamy nasze czterołapne ciasteczka. Każdy z nimi dzień jest inną przygodą, innymi wrażeniami, innymi doświadczeniami, radościami czy smuteczkami. Wśród licznych obowiązków domowych i zawodowych staramy się dawać sobie siebie nawzajem. Ta przyjaźń czyni nasze życie lepszym, wyjątkowym, niepowtarzalnym i pięknym, czego i Wam wszystkim również życzymy!

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

"Ferie nad Bałtykiem" 21.02.2022r.

Drugi tydzień ferii wypoczywaliśmy rodzinnie z naszym stadkiem nad polskim morzem. Jak na miesiąc zimowy pogoda wyjątkowo nam dopisała. Oderwani od codziennych obowiązków, zmieniliśmy klimat, by trochę zregenerować swe siły. Było naprawdę wspaniale! Nasze suczunie hasały po plaży, przekopywały piasek, bawiły się przeganiając mewy i fale. Wspólnie spędzony czas zabraliśmy ze sobą w zdjęciach i świeżych jeszcze wspomnieniach. Kilkoma z nich dzielimy się z Wami i serdecznie pozdrawiamy!

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

 

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron